Turistika

Oddíl pěších turistů umožňuje aktivním seniorům posilovat fyzickou kondici, provozovat aktivní turistiku formou vycházek a jednodenních výletů či vícedenních poznávacích a pobytových zájezdů. Dále se účastníme kulturních a společenských akcí, které se konají v Kutné Hoře nebo v blízkém okolí. Pravidelně se setkáváme v naší klubovně, navazujeme přátelství a vzděláváme se formou různých přednášek. Oddíl pěších turistů má 25 členů. Činnost našeho oddílu je celoroční a scházíme se každou středu v klubovně TJ TURISTA Kutná Hora.

Oddíl má šestičlenný výbor:
Antonín Novotný, Emilie Podoláková, Anna Ťoupalíková, Věra Balhámová, Věra Miškovská, Jana Vávrová

Vedení výboru:
Vedoucí oddílu – Antonín Novotný
Jednatel – Emilie Podoláková
Pokladník – Anna Ťoupalíková
Kronikářka – Bohumila Dvořáková
Hospodářka – Věra Balhámová

Program je orientován na turistické aktivity pro seniory. Pěší výlety jsou méně náročné, o to více obohacené o poznávací zážitky. Jsou to jednodenní výlety a v červnu pravidelně jezdíme na vícedenní poznávací zájezd. Máme také svoji kroniku, kterou si můžete prohlédnout a dozvědět se o naší činnosti více. Na všechny naše oddílové akce vás srdečně zveme a těšíme se na spolupráci s dalšími oddíly.

Kontaktní osoba: Emilie Podoláková
Telefon – 723 553 040