Malínský křen 2019

Krátká zpráva o průběhu 38. ročníku pochodu „Za malínským křenem“.

Hydrometeorologické podmínky: Noc měsíčná, jasná, před úplňkem. Den jasno, lehce větrno, čistá modrá obloha, teploty nad 20° Celsia (projev oteplování planety).

Co byste o nás měli vědět

Dobrý den vážení a milí, jsme děvčata a kluci v důchodovém věku a někdy už hodně důchodovém a přesto jsme se rozhodli, že zůstaneme aktivními, jak nám to jen zdravíčko dovolí.  Je nás celkem 25 A protože jsme turistický oddíl, naší hlavní  činností jsou vycházky a výlety nejen po nejbližším okolí, ale po celé naší krásné vlasti. Podle předem stanoveného plánu vždy jeden z nás připraví tematicky zaměřený výlet s tím, že se o nás celý den stará, doprovází nás, ví, jak nám jedou spoje, kde se dobře najíme a co je v daných místech zajímavé.

Zahájení turistické sezóny.

s podtitulem ,,Sedlec a Malín".

Sraz před závodem Phillip Morris (u vchodu vedle kostela).

  • vlastivědná vycházka pod vedením PhDr. Pavla Nováka na téma historie vzdálených předměstí Kutné Hory Sedlec a Malín

Na trase vycházky i v cíli občerstvení pro znavené poutníky prostřednictvím mobilního bufetu, který zajišťují členové cyklokroužku. V cíli bude kromě mobilního bufetu zajištěno také opékání vuřtů a soutěže pro děti. Lze se zúčastnit i jednotlivých částí programu. Každý účastník dostane pamětní list. 

Subscribe to Pěší turistika