Zrušení pochodu "Za malínským křenem"

Odbor KČT Tělovýchovná jednota TURISTA Kutná Hora z.s. z důvodu nepříznivé epidemiologické situace a stále narůstajícího počtu pozitivních případů nákazy novým koronavirem je nucen zrušit letošní ročník turistického pochodu,  původně  plánovaného na 10.10.2020 „Za malínským křenem"

Tímto se velice omlouváme všem za tuto komplikaci a těšíme se, že v roce 2021 se na dalším ročníku tohoto pochodu opět všichni ve zdraví sejdeme v Kutné Hoře.

 

   Jana Liberská

   TJ TURISTA Kutná Hora

 

Havířský cykloorienťák & závod rodin s dětmi

Ahoj všichni,

 

rádi bychom Vás pozvali na 4. ročník akce: Havířský cykloorienťák & závod rodin s dětmi

 

Kdy: 5.9. 2020

Místo: Kutná Hora

 

Počítáme s pořádáním akce ve stejném rozsahu jako v minulých letech. Podrobnější informace včetně přihlášky Vám zašleme a zveřejníme na webu v průběhu června.

 

Iva a Tom

TJ Turista Kutná Hora - Cykloturistický oddíl

Prázdniny na kole ZRUŠENO!!!!!

Omlouváme se, ale akce je zrušena!!!!
Jezdíme pro radost...

...je motto Cykloturistického oddílu Kutná Hora, který akci pořádá pro veřejnost. Název může kdekoho zmást. Nejsme tábor pro děti ani cestovní kancelář. Jezdí s námi cyklisté z celé České republiky bez rozdílu věku a fyzické kondice. Když se po roce setkáme na prezantaci, víme, že nás čeká deset dní cyklistické parády, večery u kytar, ale i otlačené zadky. To vše k akci patří. Pokud jsme tě zaujali, pojeď s námi.

Subscribe to Cyklo turistika