Smutná zpráva

S bolestí v srdci oznamujeme, že dne 13. ledna 2021 zemřel ve věku nedožitých 80 let člen našeho odboru, nadšený turista, středoškolský učitel matematiky a fyziky na Gymnáziu v Čáslavi, pan Mgr. Ladislav Šach. Bude nám chybět, čest jeho památce.

Pozastavení činnosti

Velice se všem omlouváme, ale po dobu trvání nouzového stavu a vládních opatření žádné akce pro veřejnost pořádat nebudeme. V případě uvolňování opatření sledujte vývěsku v Masarykově ulici a tyto internetové stránky.

Díky za pochopení

Zrušení akcí pro veřejnost

Velice se všem omlouváme, ale vzhledem k epidemiologickým opatřením jsou akce pro veřejnost, včetně Štěpánské a Novoroční vycházky, po dobu trvání nouzového stavu ZRUŠENY. Přejeme všem krásné Vánoce a snad se budeme v příštím roce zase potkávat na společných akcích.

Subscribe to TOM 3108 Zálesák