pro zúžení výběru vyberte oddíl a potvrďte
Název Začátek Konec Popis Propozice

Pozastavení činnosti

Velice se všem omlouváme, ale po dobu trvání nouzového stavu a vládních opatření žádné akce pro veřejnost pořádat nebudeme. V případě uvolňování opatření sledujte vývěsku v Masarykově ulici a tyto internetové stránky.

Díky za pochopení

Havířský cykloorienťák

Na Kaňku se bude závodit! T.J. Turista - Cykloturistický oddíl Kutná Hora vás zve na amatérský závod smíšených dvojic Havířský cykloorienťák & pěší závod s úkoly pro rodiny s dětmi.

Jak závod probíhá?

Na startu dostane každý tým mapu s umístěním kontrol. Cílem je navštívit maximální počet kontrol v libovolném pořadí za 4 hodiny a splnit úkoly. Disciplína pro rodiny s dětmi bude vyšperkovaná aktivitami od T.J. Sokol Kutná Hora. Ideální věk dětí je 1-10 let. Trasa je průjezdná pro kočárky.

Co jsme pro vás ještě připravili?

Od 16 hodin vystoupí Divadélko Kůzle, děti si budou moct vyzkoušet opičí dráhu, zařádit v herně a na zahradě.

Občerstvení včetně oběda, grilování, točeného piva i domácích moučníků bude zajištěno od manželů Dvořákových.

Kdy?

V sobotu 4.9. od 9:00 do 20:00 hodin.

Vstupné?

100 Kč za tým

Na doprovodný program včetně divadélka je vstup zdarma

Registrace je spuštěna do 29.8. na webu www.havirskycykloorientak.cz.

Děkujeme za podporu městu Kutná Hora, T.J. Sokol Kutná Hora a podlahářství Vojtěch Vavřička.

Za pořadatele:

Iva Ligenzová