Letní tábor TOM 3107 Putování časem

Putování časem

Tak se jmenoval letošní dvoutýdenní letní tábor turistického oddílu mládeže TJ Turista Kutná Hora. Dva týdny strávily děti v zapůjčeném táboře pod hrází  Skaličného rybníka nedaleko Čížové, cca 15 km od Písku. Obdiv pro děti, které celý první týden statečně přežívaly v téměř trvalém dešti a poměrně nízkých teplotách  na rozbahněné louce.

Smutná zpráva

S bolestí v srdci oznamujeme, že dne 13. ledna 2021 zemřel ve věku nedožitých 80 let člen našeho odboru, nadšený turista, středoškolský učitel matematiky a fyziky na Gymnáziu v Čáslavi, pan Mgr. Ladislav Šach. Bude nám chybět, čest jeho památce.

Pozastavení činnosti

Velice se všem omlouváme, ale po dobu trvání nouzového stavu a vládních opatření žádné akce pro veřejnost pořádat nebudeme. V případě uvolňování opatření sledujte vývěsku v Masarykově ulici a tyto internetové stránky.

Díky za pochopení

Letní tábor v Rybníku u České Třebové

Letošní letní tábor Turistického oddílu mládeže TJ Turista Kutná Hora proběhl v posledním červencovém a prvním srpnovém týdnu poblíž České Třebové.

Dvacet pět dětí a šest dospělých strávilo dva týdny v zapůjčeném stanovém táboře od místního spolku Skauta a Junáka.

Subscribe to TOM 3107